سه شنبه 3 مرداد 1396 | Tuesday 25 July 2017
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران

نظرسنجی

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در نشست با خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان گفت: مازندران استان ویژه ورزش کشور است و خبرنگاران و عکاسان ورزشی نقش مهمی در معرفی یک ورزشکار و قهرمان ملی دارند

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ این نشست که با همکاری خانه مطبوعات در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تبریک روز جهانی خبرنگاران و عکاسان ورزشی گفت: مازندران استان ویژه ورزش کشور است و خبرنگاران و عکاسان ورزشی نقش مهمی در معرفی یک ورزشکار و قهرمان ملی دارند.
حسین زادگان با بیان اینکه خانه مطبوعات می تواند پل ارتباطی خوبی بین اداره کل ورزش و جوانان و خبرنگاران و عکاسان ورزشی باشد، افزود: خبرنگاران و عکاسان با توجه به مسئولیت مهمی که دارند قشر زحمتکش جامعه محسوب می شوند.
در ادامه این نشست محمدحسین شکیبافر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از شناسایی و ساماندهی خبرنگاران و عکاسان ورزشی خبر داد و تصریح کرد: خبرنگاران و عکاسان ورزشی جهت دریافت کارت ورود میادین ورزشی به روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه نمایند.
رضا حسن زاده اشرفی رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان مازندران گفت: اداره کل ورزش و جوانان و خانه مطبوعات استان در زمینه فعالیت ورزشی تعامل و همکاری خوبی دارند و یکی از برنامه های مهم ما شناسایی خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان است.
حسین قربانی مدیر خانه مطبوعات مازندران با بیان اینکه نگاه ویژه به خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان شود، اذعان داشت: خبرنگاران و عکاسان ورزشی جهت ساماندهی عضو خانه مطبوعات شوند.
شعبان وفایی نژاد پیشکسوت رسانه استان از حضور خبرنگاران و عکاسان ورزش برتر در مازندران در سطح کشور خبر داد و افزود: ورزش مازندران از وجود، تفکر و قلم خبرنگاران و عکاسان در ورزش کشور و حتی جهان شناخته شده است.
در پایان این نشست نیز خبرنگاران و عکاسان ورزشی، برنامه و مشکلات کاری شان را بازگو نمودند.

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اخبار

آمار بازدید از وب سایت

8417
امروزامروز52
دیروزدیروز108
این هفتهاین هفته160
این ماهاین ماه2500
کل روزهاکل روزها8417

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط پارس پرداز شمال گستر خزر

Template Design:Dima Group