دوشنبه 27 آذر 1396 | Monday 18 December 2017
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران

پربازدیدترین

نظرسنجی

اولین جلسه جهت برگزاری شایسته برنامه های فرهنگی ورزشی گرامیداشت هفته دولت در مازندران با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای ستاد برگزار گردید

ابه گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ این جلسه که امروز در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار گردید اعضای جلسه اعم از معاونین و ستادی نیز حضور داشتند.
در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تشکر از اعضای ستاد برگزاری هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت بسیار مناسبی است تا واحد های مختلف عملکرد و فعالیت حوزه شان را گزارش دهند.
حسین زادگان با بیان اینکه از شهریور سال 95 تاکنون اقدامات بسیار خوبی در حوزه ورزش و جوانان مازندران انجام شد، افزود: با توجه به ارائه گزارش و ارزیابی همچنان از استانهای سرآمد و برتر ورزش کشور در تمامی حوزه ها هستیم.
وی از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی هفته دولت در مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد: میزبانی مسابقات ورزشی دستگاه های اجرایی دولت، تجلیل از کارمندان نمونه، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، دیدار با همکاران بازنشسته و همچنین چندین پروژه ورزشی در سطح استان در هفته گرامیداشت دولت در استان به بهره برداری برسد.
شایان ذکر است، طی روزهای دوم تا هشتم شهریور گرامیداشت هقته دولت نامگذاری شد.

آمار بازدید از وب سایت

29157
امروزامروز46
دیروزدیروز145
این هفتهاین هفته57
این ماهاین ماه2455
کل روزهاکل روزها29157

تمامی حقوق برای اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران محفوظ است ، طراحی شده توسط پارس پرداز شمال گستر خزر

Template Design:Dima Group