دوشنبه 27 آذر 1396 | Monday 18 December 2017
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران

پربازدیدترین

نظرسنجی

با حضور علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای ستاد، چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سال 96 بمناسبت هفته ازدواج برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ بمناسبت فرا رسیدن اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) که به نام هفته ازدواج نامگذاری شد، چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان مازندران در سال 96 با حضور مسئولین و اعضای ستاد در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.
علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری در این جلسه، جوانان را به ازدواج تشویق نمود و گفت: انسان با ازدواج و تشکیل خانواده کامل می شود.
وی با اشاره به اینکه طرح عمومی جامع جهت افزایش ازدواج در سطح استان اجرا شود، افزود: تمام مسئولین دستگاه های اجرایی وظیفه دارند که ازدواج را در بین جوانان ترویج دهند و راه کاری جهت کاهش طلاق داشته باشند.
در ادامه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه خانواده و مسئولین نقش مهمی در ازدواج جوانان دارند، تصریح کرد: اعضای ستاد با حمایت و پشتیبانی مسئولین وظایف شان را به خوبی انجام دهند تا شاهد رشد قابل توجهی در امر ازدواج باشیم.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 921 هزار نفر از جمعیت استان مازندران را جوانان سنین 15 تا 29 سال شکل می دهند که این جوانان برای ازدواج و تشکیل خانواده به حمایت و توجه بیشترمسئولین نیاز دارند.
شایان ذکر است، در این جلسه مقرر شد تا اعضای ستاد پیشنهادات و نظرات خود را جهت ترویج ازدواج و کاهش طلاق طی یک هفته به دبیرخانه ستاد ارسال نمایند.

آمار بازدید از وب سایت

29157
امروزامروز46
دیروزدیروز145
این هفتهاین هفته57
این ماهاین ماه2455
کل روزهاکل روزها29157

تمامی حقوق برای اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران محفوظ است ، طراحی شده توسط پارس پرداز شمال گستر خزر

Template Design:Dima Group