شنبه 3 تير 1396 | Saturday 24 June 2017
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران

محمدرضا براری قهرمان وزنه برداری آسیا و دارنده 3 مدال طلای آسیایی ترکمنستان با حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران دیدار نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ محمدرضا براری وزنه بردار مازندرانی پس از کسب 3 مدال طلا و عنوان قهرمانی در مسابقات آسیایی ترکمنستان با حضور در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با حبیب حسین زادگان دیدار نمود.
در این دیدار صمیمی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران عنوان قهرمانی محمدرضا براری که پس از سالها با درخشش این ورزشکار مازندرانی موجب قهرمانی تیم ملی وزنه برداری کشور عزیزمان ایران در آسیا شد، به وی و جامعه بزرگ ورزش استان تبریک گفت.
حسین زادگان با بیان اینکه با حمایت استاندار و دیگر مسئولان پیگیر مشکلات ورزشکاران و قهرمانان ملی هستیم، افزود: براری از افتخارات ورزش کشور و مازندران هستند و برای این قهرمان ملی در مسابقات مختلف ورزشی به ویژه بازی های المپیک 2020 و آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
همچنین محمدرضا براری قهرمان وزنه برداری آسیا و دارنده 3 مدال طلا بازی های آسیایی ترکمنستان از حمایت ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان که پیگیر مشکلات ورزشکاران هستند، تقدیر و تشکر نمود.
شایان ذکر است، محمدرضا براری وزنه بردار مازندرانی پس از عنوان کسب 3 مدال طلای مسابقات آسیایی ترکمنستان امروز به گرمی با استقبال پرشور مردم مازندران و مسئولان استانی و شهرستانی وارد زادگاهش شهر ساری شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط پارس پرداز شمال گستر خزر

Template Design:Dima Group