شنبه 3 تير 1396 | Saturday 24 June 2017
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در سال 96 با حضور علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری و حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ این جلسه که در سالن اجتماعات استانداری مازندران برگزار گردید، علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، حجت الله حیدری معاون امور فرهنگی و جوانان و دیگر مدیران دستگاههای اجرایی ستاد حضور داشتند.
حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان اسان مازندران ضمن گرامیداشت جان باختگان حادثه معدن استان گلستان و عرض تسلیت به خانواده آنان گفت: برای تحقق و اجرایی شدن برنامه در هفته جوان نیاز به همکاری و تلاش بیشتر اعضای ستاد است.
وی با بیان اینکه در هفته جوان بیش از 200 برنامه در سطح استان اجرا می شود، افزود: برگزاری جشن ازدواج 100 زوج جوان، کارگاههای آموزشی ویژه جوانان، دوره آموزشی سواد رسانه ای، تجلیل از جوانان و نخبگان برتر از دیگر برنامه مهم در ایام هفته جوان در استان مازندران است.
مدیرکل ورزش و جوانان در پایان با اشاره به اینکه فرهنگ سازی در بین اقشار مختلف جوانان تقویت شود، خاطرنشان کرد: خانه جوان مرکز استان در ساری با حضور وزیر محترم ورزش و جوانان افتتاح شد و تلاش داریم تا خانه جوان دوم درغرب استان نیز افتتاح شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط پارس پرداز شمال گستر خزر

Template Design:Dima Group