دوشنبه 29 آبان 1396 | Monday 20 November 2017
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران
اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران

پربازدیدترین

نظرسنجی

 

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در نشست با خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان گفت: مازندران استان ویژه ورزش کشور است و خبرنگاران و عکاسان ورزشی نقش مهمی در معرفی یک ورزشکار و قهرمان ملی دارند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ این نشست که با همکاری خانه مطبوعات در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تبریک روز جهانی خبرنگاران و عکاسان ورزشی گفت: مازندران استان ویژه ورزش کشور است و خبرنگاران و عکاسان ورزشی نقش مهمی در معرفی یک ورزشکار و قهرمان ملی دارند.
حسین زادگان با بیان اینکه خانه مطبوعات می تواند پل ارتباطی خوبی بین اداره کل ورزش و جوانان و خبرنگاران و عکاسان ورزشی باشد، افزود: خبرنگاران و عکاسان با توجه به مسئولیت مهمی که دارند قشر زحمتکش جامعه محسوب می شوند.
در ادامه این نشست محمدحسین شکیبافر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از شناسایی و ساماندهی خبرنگاران و عکاسان ورزشی خبر داد و تصریح کرد: خبرنگاران و عکاسان ورزشی جهت دریافت کارت ورود میادین ورزشی به روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه نمایند.
رضا حسن زاده اشرفی رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان مازندران گفت: اداره کل ورزش و جوانان و خانه مطبوعات استان در زمینه فعالیت ورزشی تعامل و همکاری خوبی دارند و یکی از برنامه های مهم ما شناسایی خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان است.
حسین قربانی مدیر خانه مطبوعات مازندران با بیان اینکه نگاه ویژه به خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان شود، اذعان داشت: خبرنگاران و عکاسان ورزشی جهت ساماندهی عضو خانه مطبوعات شوند.
شعبان وفایی نژاد پیشکسوت رسانه استان از حضور خبرنگاران و عکاسان ورزش برتر در مازندران در سطح کشور خبر داد و افزود: ورزش مازندران از وجود، تفکر و قلم خبرنگاران و عکاسان در ورزش کشور و حتی جهان شناخته شده است.
در پایان این نشست نیز خبرنگاران و عکاسان ورزشی، برنامه و مشکلات کاری شان را بازگو نمودند.

 

آمار بازدید از وب سایت

25182
امروزامروز70
دیروزدیروز171
این هفتهاین هفته98
این ماهاین ماه2261
کل روزهاکل روزها25182

تمامی حقوق برای اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران محفوظ است ، طراحی شده توسط پارس پرداز شمال گستر خزر

Template Design:Dima Group