برگزاری نشست وزرای ورزش کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با حضور سجادی

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این نشست که با حضور وزرای ورزش ۵٧ عضو از جمله سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ایران تشکیل شد، گزارش نشست کارشناسان ارشد مورد تصویب قرار گرفت و سپس بیانیه‌های هیات کشورهای عضو قرائت شد.

تصویب قطعنامه جامع درباره جوانان و ورزش، تصویب بیانیه جده و تصویب گزارش نهایی این نشست از دیگر برنامه‌های روز دوم بود و وزرای کشورهای اسلامی در مراسم ثبت عکس نهایی اجلاس شرکت کردند.

قرار است امروز تاریخ و مکان ششمین نشست کنفرانس تعیین شود.

به گزارش ایرنا، پنجمین نشست سه روزه وزرای ورزش و جوانان کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با حضور وزیر ورزش و جوانان ایران در شهر «جده» عربستان روز گذشته با قرائت بیانیه توسط نماینده آذربایجان رییس چهارمین اجلاس آغاز شد.

در این نشست وضعیت جوانان در کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، اهتمام به توسعه ورزش و امور جوانان از سوی این سازمان و نهادهای ذی‌ربط، تلاش برای ارتقای توانمندی‌های جوانان و پیشبرد نقش آنها در توسعه با هدف فراهم کردن شرایط ثبات، پیشرفت و شکوفایی و مبارزه با افکار افراطی و خشونت‌آمیز مورد حمایت سازمان‌های تروریستی از مهم‌ترین مسائلی است که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.