رییس کل دادگستری زنجان: سرمایه گذاران نباید برای ادامه فعالیت خود نگرانی داشته باشند

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی روز پنجشنبه در بازدید از ۲ واحد صنعتی معدنی کیمیای زنجان گستران و شرکت صنعتی روی خاورمیانه در شهرستان ایجرود، افزود: امروز اکثر واحدها در شرایط تحریمی، خودشان با بهره گیری از نیروهای جوان داخلی، تولید کننده مواد اولیه هستند و این کار بسیار ارزشمند است.

وی تاکید کرد: بازدید میدانی مسوولان قضایی از واحدهای صنعتی و تولیدی در راستای بررسی مشکلات و حمایت قضایی است.
حجت الاسلام صادق نیارکی حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران را رویکرد مهم قوه قضاییه برشمرد و افزود: جلسات منظم ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان در همین راستا تشکیل و پیگیر مشکلات و رفع موانع واحدهای صنعتی است.
حجت الاسلام صادقی نیارکی با بیان اینکه فعالیت واحد صنعتی معدنی کیمیای زنجان گستران با اشتغالزایی ۴۱۰ کارگر بصورت مستقیم و تولید ۱۶ هزار تن ماهانه کنسانتره سهم زیادی در تأمین محصولات سایر واحدهای صنعتی را برعهده دارد همچنین در شرکت صنعتی روی خاورمیانه تعداد ۳۶۰ نفر کارگر اشتغال دارند که جای قدردانی دارد.
وی در ادامه در بازدید از بخش های مختلف شرکت شرکت صنعتی روی خاورمیانه در دیدار با مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت بعد از شنیدن صحبتها و مشکلات شرکت در سخنانی گفت : شنیدن مشکلات واحدهای تولیدی و بازدید میدانی از واحدهای تولیدی در پیگیری و حل مشکلات بسیار موثر است و دادگستری استان در راستای تحقق شعار سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری اهتمام جدی دارد.
حجت الاسلام صادقی نیارکی گفت: از ویژگی های برجسته این واحدها صرفه جویی در مصرف برق و کاهش ۲۰ درصدی در مصرف آن و دیگری توجه به محیط زیست و استفاده درست از منابع آب و اینکه آب مورد استفاده پس از تصفیه بدون رها سازی مجدد مورد استفاده قرار می گیرد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.