سردار پاکپور: سپاه طی ۳ سال ۳۲۰ مدرسه در سیستان و بلوچستان ساخته است

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم افتتاح ۱۰۵ مدرسه در سیستان و بلوچستان که با حضور وزیر آموزش و پرورش انجام شد؛ ماهیت و فلسفه وجودی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خدمت و دفاع از امنیت و صیانت از ارزش های دینی، اخلاقی و انسانی برشمرد.

وی افزود: همچنین در همین مدت، ۹۱ مدرسه توسط نیروی زمینی سپاه تعمیر و مرمت و بیش‌از ۵۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و آبخوری نیز برای ۱۱۱ مدرسه سیستان و بلوچستان ساخته شده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: این هدیه بخشی از هزاران طرحی است که نیروی زمینی سپاه اجرای صفر تا صد آن را با مشارکت سایر نهادها و دستگاه های دولتی بر عهده داشته و به ثمر رسانده است.

وی ادامه داد: افتخار و اعتبار سپاه در کنار همه وظایف و مسوولیت‌های ذاتی و جاری، خدمتگزاری مردم و یاری رساندن به دولت‌ها در امر مردم یاری، عمران و سازندگی است و باور داریم که این اقدامات، بخش مهم و تفکیک ناپذیر امنیت پایدار به شمار می‌آید.

سردار پاکپور با بیان اینکه در دیدارهایی که با رهبر معظم انقلاب داریم ایشان همیشه برای اقدامات محرومیت زدایی در نقاط مختلف کشور تاکید دارند، افزود: هر موقع خدمت رهبر معظم انقلاب می‌رسیم برای اقدامات محرومیت زدایی تشویق می‌کنند، ایشان همیشه مشوق ما برای انجام اقدامات مردمیاری هستند و حمایت‌های مالی نیز تزریق کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در سیستان و بلوچستان اگر زیرساخت‌های لازم فراهم شود قطعا شاهد حضور بیشتر سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف از جمله معادن در این استان خواهیم بود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: علاوه بر کارهای ذاتی و امنیتی، بیشتر برنامه‌های ما با ریش سفیدان و سران طوایف، برنامه های فرهنگی است که بتوانیم تامین امنیت را با اقدامات فرهنگی در منطقه همچنان تامین کنیم.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.