فرماندار: مشکلات منطقه کوی کوثر اراک تا حصول نتیجه پیگیری می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، «امیر هادی» روز پنجشنبه در حاشیه نشست با جمعی از ساکنان کوی کوثر اراک در گفت و گو با ایرنا، افزود: مسئولان باید خود را مسئول و خدمتگزار مردم بدانند و از هیچ مسئول و مدیری بهانه‌تراشی برای شانه خالی کردن از زیربار مسئولیت و حل مشکلات مردم پذیرفتنی نیست.

وی بیان کرد: بارها در نشست‌های مختلف اعلام شده که فعل نتوانستن فعل قابل پذیرش از سوی هیچ مسئولی نیست چرا که امروز در دولت سیزدهم اولویت نخست برای مسئولان کار جهادی و حل مشکلات مردم است.

فرماندار اراک ادامه داد: بنابراین پیگیری تا حصول نتیجه و درنهایت مشکلات مردمی باید سرلوحه کار تمام اعضای شورای اداری در شهرستان اراک باشد و مسائل مهمی که با زندگی مردم شهر اراک سروکار دارد در اولویت کاری قرار گیرد و نظارت بر پیگیری و حل دغدغه مردم به عنوان یک موضوع اساسی کاری با جدیت دنبال می‌شود.

هادی بیان کرد: مطالبه و دغدغه ساکنان کوی کوثر اراک که سال‌های سال بدون هیچ اقدامی مغفول مانده، یک انتظار به حق است و نباید مدیران متولی در این بخش خود را مبرا از دغدغه مردم بدانند و ضرورت دارد تا شهرداری و بنیاد مسکن درباره انتظارات مردم این منطقه حساسیت ویژه داشته باشند.

وی گفت: بر اساس تصمیم انجام شده در طول هفته پیش رو در نشستی با حضور نمایندگان دستگاه‌های دخیل در موضوع کوی کوثر، موضوعات اصلی برای تحویل منطقه به مدیریت شهری و احصای مشکلات که باید توسط بنیاد مسکن برطرف شود انجام می شود تا زمینه اقدامات بعدی در این منطقه فراهم شود.

فرماندار اراک افزود: پس از آن، در نشستی موضوع حل مشکلات منطقه با واگذاری به مدیریت شهری و شهرداری اراک با جدیت پیگیری می شود.

هادی تاکید کرد: منطقه کوی کوثر اراک با بیش از ۲ هزار سکنه نیازمند توجه ویژه و پیگیری جدی مسائل است و مسئولان بدانند هر فردی که در این کشور مسئولیتی برعهده گرفته موظف به خدمت‌گزاری و حل دغدغه مردم است و این فلسفه اصلی و وجودی مسئولیت در کشور است.

اراک مرکز استان مرکزی است و در این منطقه بیش از ۵۸۰ هزار نفر ساکن است.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.