دومین دوره مسابقات آزاد گلف شمال‌غرب کشور در ارومیه برگزار شد

سعید سلیمانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رقابت که در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد در بخش آقایان و بعد از رقابت بیش از ۲۰ گلفر، «حامد دعوتی» از استان "آذربایجان‌شرقی" عنوان نخست را کسب کرد و «اسماعیل فریدونی» از استان "لرستان" و «جواد کشاورز» از استان "آذربایجان‌شرقی" مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

وی گفت: در بخش بانوان و بعد از رقابت ۱۲ گلفر، «گیتا علیزاده» از استان "آذربایجان‌شرقی" به مقام نخست دست یافت.

دبیر هیات گلف آذربایجان‌غربی ادامه داد: در این بخش از رقابت، «میترا معزز» گلفر استان "آذربایجان‌غربی" به عنوان دوم دست یافت و «مریم داداشی» از استان "مازندران" موفق به کسب مقام سوم شد.

سلیمانی در خاتمه گف: به نفرات برتر هر دو بخش حکم قهرمانی، مدال، هدایا و جوایز نقدی از سوی هیات گلف استان آذربایجان‌غربی و اداره کل ورزش و جوانان این استان اهدا شد.

در دومین دوره مسابقات آزاد گلف شمال‌غرب کشور در ارومیه، گلفرهای استان‌های آذربایجان‌غربی و شرقی، لرستان، اردبیل و مازندران حضور داشتند و در مراسم اختتامیه سعید خوشبخت رئیس گروه توسعه ورزش و قهرمانی و حرفه‌ای اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌غربی و سیددلیر علوی رئیس هیات گلف استان حضور داشتند.

گلف از رشته‌های دوباره فعال شده در کشور است که هیات گلف استان آذربایجان‌غربی در پنج سال گذشته با پیشرفت چشمگیر خود ضمن درخشش در مسابقات کشوری، میزبانی مسابقات شمال‌غرب کشور را نیز برعهده گرفته است.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.