سکوت رسانه های غربی برای پوشش خبری بزرگترین راهپیمایی معنوی دنیا عجیب است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قشم که با حفظ شیوه نامه های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مصلی امام علی(ع) این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: خودم و شما نمازگزاران و بندگان خوب خدا را به رعایت تقوای الهی سفارش می کنم.

وی با اشاره به اینکه این روزها ایام پیاده روی اربعین است و هفته گذشته نیز عرض کردیم که پیاده روی اربعین یک جنبش مردمی، سلوک عرفانی و حرکت فرهنگی تمدن ساز است، گفت: هیچ کس از اربعین جا نمی ماند و ما جا مانده اربعین نداریم به شرط آنکه هر جایی که هستیم اربعین را خوب درک کنیم و خودمان را به آرمان اربعین وصل کنیم.

امام جمعه قشم اضافه کرد: مشایه اربعین (پیاده روی زائران) فتح باب برکت الهی است که خدمت صدها ساله این پیاده روی و این عزاداری گشودن راه و برکات الهی و عظیم خدا است.

حجت الاسلام حاجبی توضیح داد: ابعاد این رخداد عظیم و جهانی بر هیچ کس پوشیده نیست اربعین ستم ها را می شوید، شیطنت را خاموش می کند و دل ها را به هم پیوند می دهد.

وی گفت: اما سکوت رسانه های غربی برای پوشش خبری رویداد عظیم و جهانی اربعین عجیب است، جشن گوجه فرنگی در فلان کشور که با حیف و میل، اسراف و گاهی خشونت بار است یا جشن مقابله با گاوها را پوشش می دهند اما بزرگترین راهپیمایی معنوی دنیا را پوشش نمی دهند، اینها شیطنت رسانه ای است و اینها رسانه های شیطان هستند.

امام جمعه قشم افزود: در مقابل ما در این جبهه عظیم رسانه ای معنوی باید قوی باشیم و شکوه و عظمت راهپیمایی بزرگ اربعین را در دنیا به نمایش در بیاوریم، این مسئله مهم عرفانی و باطنی که این سفر دارد و آن مسایل جهانی و ظاهری که در این راهپیمایی وجود دارد این را ما باید بگوییم و به قدر خودمان رسانه این رویداد عظیم الهی و معنوی و مردمی باشیم.

ادامه دارد…

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.