یک خودرو صهیونیستی در نابلس هدف تیراندازی قرار گرفت

شبکه تلویزیونی المیادین امروز جمعه به نقل از رسانه های مزبور نوشت : این حادثه توسط یک خودروی در حال گذر روی داد و به دنبال آن نیروهای اشغالگر صهیونیست عملیات گشت و جستجو را آغاز کردند و با بستن جاده های منتهی به محل حادثه، مانع از حرکت خودروها شدند.

بر اساس این گزارش، در اثر این حادثه شیشه های خودرو فرد صهیونیست شکسته شد و او نیز به طور سطح زخمی شده و جهت معالجه به بیمارستان منتقل گردید.

به نوشته رسانه های گروهی فلسطینی شهرک صهیونیست نشین " کرمی تسور " چندی پیش از سوی چند فلسطینی هدف تیراندازی قرار گرفت و همچنین پست ایست بازرسی " عطاره" واقع در شمال رام الله با بمب های دست ساز هدف حمله قرار گرفت.

از سوی دیگر در اثر حمله شب گذشته شهرک نشینان صهیونیست با حمایت و پشتیبانی نیروهای اشغالگر اسراییل به شهرک سنجل واقع در شمال رام الله یک شهروند فلسطینی مورد اصابت گلوله جنگی قرار گرفت و پنج شهروند فلسطینی دیگر نیز دچار کوفتگی و شکستگی استخوان شدند.

در همین رابطه ۲۰ شهرک نشین صهیونیست نشین نقاب دار مسلح با کمک نیروهای اشغالگر به سوی شماری از اهالی این شهرک تیراندازی کرده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند . این در حالی است که فلسطینیان یاد شده رهسپار زمین های کشاورزی خود در منطقه الرفید جهت کاشتن درختان زیتون بودند . این امر در واکنش به اقدام چند روز پیش شهرک نشینان صهیونیست صورت گرفت که اقدام به ریشه کن کردن درختان زیتون شهروندان فلسطینی کرده بودند.

رژیم صهیونیستی هم اکنون به شدت نسبت به متشنج شدن اوضاع در کرانه باختری در ترس و وحشت بسر می برد و تمام تلاش خود را برای به کنترل درآوردن اوضاع در منطقه بکار می برد.

در همین راستا بنی گانتس وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی دیروز پنجشنبه اظهار داشت که این رژیم به حملات خود علیه کرانه باختری شدت خواهد بخشید و شمار نیروهایش را در این منطقه افزایش خواهد داد.۴۸۷

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.