آب برخی از محلات شهر کرمانشاه با افت فشار و قطعی مواجه می‌شوند

به گزارش ایرنا، در این اطاعیه آمده است: به علت بروز مشکل فنی در خروجی سد گاوشان به کرمانشاه و کاهش آب ورودی به مخازن این شهر که بلافاصله همکاران شرکت آب منطقه ای نیز در محل حاضر و در حال رفع این مشکل هستند، مناطق جنوب، مرکزی و شمال غربی این شهر از امروز تا پایان تعمیرات با افت فشار و یا قطعی آب مواجه خواهند شد.

در این اطلاعیه منطقه یک شامل بهار، خیام، سعدی، مصوری، لاین غربی، سرچشمه، وکیل آقا، ده مجنون، محله ترمینال اسلام آباد، جمهوری اسلامی، خیابان صابونی، آقاجان، حدفاصل میدان فردوسی تا میدان آیت الله کاشانی، فردوسی، پل چوبی، میدان فاطمیه تا چهار راه جوانشیر لاین های غربی و شرقی، منزه، سیدجمال الدین، رشیدی، چوب فروش ها، تازه آباد، جمخانه، برزه دماغ، وزیری تا چهار راه سیلو، خیابان مدرس حدفاصل میدان شهرداری تا میدان آزادی لاین های شرقی و غربی، میدان جوانشیر تا چهارراه جوانشیر، خیابان کوهساری و علاف خانه عنوان شده است.

محله‌های تحت پوشش امور آبفا منطقه دو هم شامل شهیاد، شاطرآباد، باریکه، فرهنگیان فاز یک، دولت آباد، دیزل آباد، ۲۲ بهمن، نوبهار، قسمتی از شهرک الهیه، شهرک چقامیرزا فاز یک، قسمتی از شهرک جانبازان فاز ۴، شهرک گلها، اتوبوسرانی، معراج، قلعه کهنه، بلوار شهید بهشتی، خیابان شیرین تا باغ نی، چهار راه راهنمایی، گذرنامه، سی متری اول و دوم، میدان مرکزی، حافظیه، بلوک یک کیهانشهر و مساکن مهر است.

همچنین منطقه سه تحت پوشش آبفا در این اطلاعیه شامل باغ ابریشم، شهرداری، مسکن، پرواز، جهاد، کرناچی، معلم، تعاون، حکمت آباد، مناطق غربی بلوار طاقبستان، ظفر، نوکان و روستای شهید عسگری عنوان شده است.

شرکت آبفا از شهروندان ساکن در مناطق مذکور خواسته است با مدیریت در مصرف آب و اجتناب از مصارف غیرضروری، همکاری لازم را با این شرکت داشته و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان را در مسیر خدمت رسانی مطلوب یاری نمایند.

به گزارش ایرنا، سامانه تلفنی ۱۲۲ حوادث و اتفاقات شرکت آب و فاضلاب، به صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشترکین این شرکت خواهد بود.

شهر کرمانشاه با داشتن هشت منطقه شهری بیش از نیمی از جمعیت استان را در خود جای داده است.

استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه ۳۷۰ هزار مشترک آب دارد که از این تعداد بیش از ۳۰۰ هزار مشترک مربوط به کلانشهر یک میلیون نفری کرمانشاه است.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.