اخبار انتظامی قزوین از کشف ۱۰۰کیلوگرم حشیش تا تصادف موتورسیکلت با کشنده ولوو 

به گزارش روز سه شنبه ایرنا،‌ سردار"علی ابراهیمی" در بیان جزئیات این خبر گفت: در تداوم طرح های عملیاتی و هدفمند پلیس، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در تحقیقاتی از انتقال و جاسازی مقادیری مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ مطلع و برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای شناسایی و دستگیری وی آغاز کردند.

وی افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی فرد مورد نظر شناسایی و مشخص شد که در یکی از محلات تهران ساکن می باشد.

فرمانده انتظامی قزوین، اظهارداشت: با اتمام تحقیقات میدانی پلیس و پس از کار دقیق اطلاعاتی به دست آمده، هماهنگی های لازم با پلیس تهران بزرگ برای اجرای عملیات دستگیری قاچاقچی و کشف محموله مواد مخدر انجام شد.

این مقام انتظامی استان، گفت: سرانجام تیمی مشترک از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین واستان تهران پس از هماهنگی با دستگاه قضائی به محل شناسایی شده اعزام و در بازرسی از آن ۱۰۰ کیلو گرم حشیش کشف کردند.

سردار ابراهیمی در پایان با اشاره به دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این رابطه، خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان و جدی با قاچاق مواد مخدر از اولویت های اصلی پلیس است و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

یک کشته در برخورد موتور سیکلت با سواری پراید در تاکستان

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با پراید در محور ضیاء آباد ، یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

سرهنگ "فرهاد ذاکری منش" ، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در "ضیاآباد "جاده ترانزیت بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه در محل مورد نظر حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه سواری پراید برخورد و متاسفانه سرنشین موتور سیکلت به علت شدت ضربات وارده در دم فوت و راکب آن مصدوم که به مرکز درمانی منتقل شده است.

سرهنگ ذاکری منش با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تغییر مسیر ناگهانی موتور سیکلت نسبت به پراید اعلام کردند، خاطر نشان کرد : رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله وشتاب نقش موثری در کاهش وقوع حوادث جاده ای دارد.

تصادف مرگبار موتورسیکلت با کشنده ولوو

رئیس پلیس راه استان قزوین از برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با کامیون کشنده ولوو در کمربندی "تاکستان" و جان باختن راکب موتورسیکلت خبرداد.

سرهنگ " فرهاد ذاکری منش" اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف منجر به فوت در کمربندی تاکستان بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راهور به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد، بر اثر برخورد موتورسیکلت از پشت سر به کامیون کشنده موجب مصدومیت شدید راکب و سرنشین آن شده است.

رئیس پلیس راه در ادامه بیان کرد: با حضور عوامل امدادی مصدومین حادثه بلافاصله به بیمارستان منتقل شده که به علت شدت جراحات وارده راکب موتورسیکلت در بیمارستان فوت کرد.

سرهنگ "ذاکری منش"با بیان اینکه هردو وسیله نقلیه به پارکینگ دلالت داده شدند، خاطرنشان کرد: به راکبان موتور سیکلت توصیه می کنیم با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و از انجام حرکات نمایشی و کارهایی که موجب حواس پرتی آنها می شود اکیدا خودداری کنند.

کشف البسه قاچاق تاناکورا درشهرستان "البرز"

فرمانده انتظامی شهرستان "البرز" از توقیف یک دستگاه خودرو سواری پراید و کشف ۵۴۵ ثوب البسه تاناکورا قاچاق، در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ"بهرام منصوری" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران یگان امداد این شهرستان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، به یک دستگاه خودرو سواری پراید مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی افزود: ماموران پس از توقف خودرو و بازرسی از آن، تعداد ۵۴۵ ثوب البسه قاچاق فاقد هرگونه اسناد ثبتی گمرکی کشف که در این خصوص راننده دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "البرز" با اشاره به اینکه ارزش تقریبی محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان مربوطه، ۲۰۰میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور ضربه مستقیم می‌زند و تشدید مبارزه با قاچاق کالا محوری ترین برنامه نیروی انتظامی به شمار می آید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.