برنامه‌های وزیر پیشنهادی کار با حضور «قالیباف و زاهدی‌وفا» در فراکسیون انقلاب بررسی شد

تهران- ایرنا-سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی گفت:جلسه فراکسیون انقلاب با حضور وزیر پیشنهادی تعاون،کار، رفاه اجتماعی و رییس مجلس برای بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی برگزار شد.

ابوالفضل عمویی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، گفت: اولین جلسه شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس یازدهم، در دوره دوم خودش، به منظور بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه اجتماعی و با حضور قالیباف، رئیس فراکسیون تشکیل و مقرر شد به منظور بررسی جزئیات برنامه‌های وزیر پیشنهادی این نشست تداوم داشته باشد.

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز اولین جلسه شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی در اجلاسیه دوم خود تشکیل شد و به عنوان اولین دستور، موضوع بررسی برنامه‌ها و سوابق زاهدی وفا، وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه اجتماعی را در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در ابتدای این جلسه، قالیباف، اشاره‌ای به روند فعالیت‌های فراکسیون در دوره جدید داشت و تأکید کرد که فراکسیون دوره جدید خود در نقاط عطف و مهم مجلس در دوره دو سال پیش رو نقش‌آفرینی خواهد کرد و از این جهت، یکی از موضوعاتی که اهمیت دارد اظهار نظر نمایندگان در مورد برنامه‌ها وزرا است و امروز نیز این جلسه با حضور وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

عمویی ادامه داد: در جلسه امروز، آقای زاهدی وفا به بیان سوابق اجرایی و تحصیلی خود پرداخت و توضیحاتی را در مورد کلیات برنامه‌هایی که پیش از این در تدوین آنها نقش داشتند به نمایندگان حاضر ارائه کرد؛ از جمله این برنامه‌ها طرح تحول اقتصادی و هدفمندی یارانه ها بوده که آقای زاهدی وفا در دولت‌های نهم و دهم در تدوین آنها نقش آفرینی کرده بود.

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات اعضای شورای مرکزی فراکسیون در جلسه امروز گفت: در ادامه جلسه سوالات و دغدغه‌های نمایندگان با وزیر پیشنهادی مطرح و مقرر شد فراکسیون جلسه مجددی را برای بررسی جزئیات برنامه آقای زاهدی‌وفا برگزار کند، همچنین آقای زاهدی وفا در ادامه در کمیسیون‌های مختلف مجلس نیز برای پاسخگویی به نمایندگان حاضر خواهد شد.

 • بوشهر، دهمین مقصد مرتضوی برای نظارت میدانی بر اجرای مصوبات

  بوشهر، دهمین مقصد مرتضوی برای نظارت میدانی بر اجرای مصوبات

  بوشهر- ایرنا- معاون اجرایی رئیس جمهور برای نظارت میدانی و بررسی آخرین…

 • پایان سلطه دلار با تغییر موازنه غرب و شرق

  پایان سلطه دلار با تغییر موازنه غرب و شرق

  تهران- ایرنا- معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی نوشت: عده‌ای در داخل هم…

 • جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

  جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

  تهران – ایرنا- جمعی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده‌های…

 • بخواهیم مسائل را با روش‌های سنتی حل کنیم، عقب می‌مانیم

  بخواهیم مسائل را با روش‌های سنتی حل کنیم، عقب می‌مانیم

  تهران- ایرنا- رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری گفت: سرعت…

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.