رئیس خانه احزاب ایران: همه ابعاد فوت هموطن سقزی روشن شود

تهران – ایرنا – رئیس خانه احزاب ایران با اشاره به دستورات اکید رؤسای سه قوه در پیگیری سریع حادثه رخ داده برای مهسا امینی، گفت: بررسی ابعاد پیدا و پنهان اطلاعاتی و امنیتی این حادثه ضرورت دارد.

منوچهر متکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب ایرنا ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدیده مرحومه «مهسا امینی» تاکید کرد: بررسی ابعاد پیدا و پنهان اطلاعاتی و امنیتی این حادثه ضرورت دارد.

وی با اشاره به دستورات اکید روسای سه قوه در پیگیری سریع حادثه و بررسی حرفه‌ای سازمان پزشکی قانونی، ابراز امیدواری کرد: مردم و افکار عمومی به زودی در جریان شفاف و جامع این حادثه تلخ و برخورد با خاطیان احتمالی قرار گیرند.

رئیس خانه احزاب ایران ضمن دعوت جریان‌های سیاسی به پرهیز از قضاوت عجولانه تا روشن شدن ابعاد ماجرا، همگان را به آرامش دعوت کرد.

متکی افزود: در حکمرانی مدنی در کشور های مختلف، هنجارشکنی مورد پذیرش نیست و مردم ما آشوب‌های ساختار شکنانه و هدایت‌شده در کشور را تحمل نخواهند کرد.

به گزارش ایرنا، در پی انتشار اخباری درباره حادثه برای یک دختر جوان و فوت او، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه – ۲۵ شهریور – به وزیر کشور دستور داد که علت و جزئیات حادثه را با فوریت و دقت به‌شکل ویژه بررسی و نتیجه را گزارش کند.

رییس جمهور همچنین در تماس تلفنی با خانواده مرحومه مهسا امینی ضمن ابراز همدردی با این خانواده و طلب صبر و اجر برای آنان در این مصیبت، گفت: من در جریان سفر ازبکستان از این واقعه مطلع شدم که بلافاصله به همکارانم دستور دادم تا بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند و مطمئن باشید این موضوع را از دستگاههای مسئول مطالبه خواهم کرد تا ابعاد آن روشن شود.

 • مرتضوی: اجرای طرح‌های عمرانی بدون توقف ادامه یابد

  مرتضوی: اجرای طرح‌های عمرانی بدون توقف ادامه یابد

  بوشهر- ایرنا- معاون اجرایی رییس جمهور در بازدید از طرح‌های مصوب سفر…

 • ماجراجویی جدید آرژانتین؛ بازی با امنیت هوانوردی بین المللی

  ماجراجویی جدید آرژانتین؛ بازی با امنیت هوانوردی بین المللی

  تهران-ایرنا-اقدام دولت آرژانتین در توقف یک هواپیمای تجاری و خدمه،…

 • تخصیص اعتبار دولت الکترونیک منوط به اخذ گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی باشد

  تخصیص اعتبار دولت الکترونیک منوط به اخذ گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی باشد

  تهران – ایرنا- کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه برخی مدیران…

 • حمایت نمایندگان از عملکرد وزیر پیشنهادی کار/ تیر شایعات به سنگ خورد

  حمایت نمایندگان از عملکرد وزیر پیشنهادی کار/ تیر شایعات به سنگ خورد

  تهران-ایرنا- نامه معرفی وزیر پیشنهادی تعاون،کار، رفاه اجتماعی در حالی…

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.