سارقان محصولات کشاورزی در شرق مازندران دستگیر شدند

به گزارش ایرنا از روابط عمومی نیروی انتظامی استان مازندران ، فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری ۲ سارق احشام و طیور با ۱۰ فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ "حسن عنایتی گنجی" درباره جزئیات این خبر، گفت: پس از وقوع سرقت های متعدد احشام و طیور در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری ۱۱ و پاسگاه امیرآباد با تلاش شبانه روزی و بکار گیری گشت های نامحسوس موفق به شناسایی۲ سارق حرفه ای در این ارتباط شدند.
سرهنگ عنایتی در ادامه اظهار داشت: در عملیاتی غافلگیرانه متهمان دستگیر شدند و در بازجویی های به عمل آمده به ۱۰ فقره سرقت احشام و طیور درسطح شهرستان و روستای امیر آباد این شهرستان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند با تاکید بر رعایت هشدارها و توصیه‌های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارق محصولات باغی و ادوات کشاورزی در نکا
در گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران به نقل از فرمانده انتظامی آمده است که سارق محصولات باغ و ادوات کشاورزی با هفت فقره سرقت در آن شهرستان دستگیر شده است.
سرهنگ قاسم عزیزی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از باغات و در پی آن سرقت ادوات کشاورزی در مناطق روستایی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های انجام شده یک متهم را در این رابطه در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نکا تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس تا این لحظه به هفت فقره سرقت از باغات و ادوات کشاورزی اعتراف کرده است.
سرهنگ عزیزی با اشاره به اینکه پرونده متهم به مرجع قضائی ارجاع داده شد، خاطرنشان کرد: صاحبان باغات و مزارع ضمن توجه به هشدارهای پلیس تا حد امکان از قرار دادن وسایل و تجهیزات کشاورزی در اماکن بدون حفاظ خودداری و آنها را در محلی امن نگهداری کنند.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.