۲۰۰ برنامه ورزشی برای هفته دفاع مقدس در کردستان تهیه شده است

به گزارش ایرنا، حامد جولایی روز سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری ویژه برنامه های دستگاه ورزش و جوانان استان کردستان به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: انجام تبلیغات محیطی اماکن ورزشی و سطح اداره کل ورزش و جوانان کردستان و شهرستان های تابعه استان و تهیه و تدوین محتوای رسانه ای برای فضای مجازی از جمله این برنامه ها است.

وی اضافه کرد: تجلیل از کارکنان خانواده شهدا و جانبازان شاغل و بازنشسته اداره کل ورزش و جوانان کردستان، تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار، برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان ورزش؛ جوانان و ورزشکاران، برگزاری همایش کوه پیمایی ویژه کارکنان و برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه کارکنان، از دیگر برنامه‌های این اداره کل در هفته دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اعزام پرسنل ورزش و جوانان استان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی، افزود: در این هفته، نشست مسوولان با جوانان در خانه جوان سنندج و جشنواره ورزش های بومی محلی در بخش بانوان نیز برگزار می شود.

تجلیل از مدال آوران فراملی توسط مسئولین ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران، برگزاری رزمایش همت مومنانه و همت جوانانه و کمک به مستمندان حوزه ورزش، برگزاری همایش های دوچرخه سواری، زورخانه ای و همگانی به این مناسبت و غبارروبی مزار شهدا از جمله برنامه هایی بود که مدیرکل ورزش و جوانان کردستان به آن اشاره کرد.

جولایی به رشادت های رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران و خادمان ملت یادآوری یاد و خاطره شهدای آن روزهای سخت ایران زمین است.

از ۳۱ شهریور تا ششم مهر ماه به هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.